mail: kontakt@ocalonelapki.pl

Jak dołączyć do projektu?

Jak Dołączyć do Projektu i Współpracować z Nami?

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany dołączeniem do naszej inicjatywy i pomaganiem bezdomnym zwierzętom. Nasza platforma jest jedynym miejscem w Polsce, które łączy karmicieli zwierząt bezdomnych i domy tymczasowe w jednym miejscu, umożliwiając im zbieranie potrzebnych darów dla zwierząt. To proste i serdeczne działanie, które pozwala zrewanżować się za czas i troskę, jakie poświęcają ludzie pomagając zwierzętom.

Kroki Weryfikacji:

  1. Napisz do Nas: Rozpocznij proces, wysyłając e-mail na adres kontakt@ocalonelapki.pl. W treści wiadomości opisz swoją organizację oraz działalność na rzecz bezdomnych zwierząt. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Tobie, Twoim zaangażowaniu i twojej roli w pomocy zwierzętom.
  2. Podaj Szczegóły: W swoim e-mailu przedstaw nam informacje dotyczące ilości zwierząt, którymi się opiekujesz, oraz opisz, jakie środki i cele przyjmowania oraz adopcji zwierząt realizujesz. Podziel się również informacjami na temat Twojej strony internetowej lub fanpage’a, gdzie możemy śledzić Twoje działania.
  3. Przesłanie Dokumentów: W celu weryfikacji Twojej działalności i misji, możemy poprosić Cię o dostarczenie dokumentów, takich jak statut organizacji, informacje o zarejestrowaniu (jeśli dotyczy), oraz referencje od osób, które znają Twoją pracę na rzecz zwierząt.

Dlaczego Weryfikacja jest Ważna?

Weryfikacja organizacji jest kluczowym elementem naszego projektu, ponieważ chcemy zagwarantować, że środki i dary, które zbieramy, trafiają bezpośrednio do organizacji, które rzeczywiście pomagają bezdomnym zwierzętom. Dzięki procesowi weryfikacji możemy zapewnić, że Twoje zaangażowanie jest zgodne z naszym celem: poprawą życia zwierząt potrzebujących pomocy.

Dołącz do Naszej Misji:

Po pomyślnej weryfikacji organizacji, zostaniesz częścią naszej społeczności i będziesz mogł aktywnie uczestniczyć w naszym projekcie. Dzięki Tobie i Twoim potrzebom będziemy mogli tworzyć razem z Tobą listy potrzeb i pomagać w zapewnieniu zwierzętom to, czego potrzebują. Razem tworzymy pozytywną zmianę w życiach tych zwierzaków i dajemy im szansę na lepszą przyszłość.

Dziękujemy za Twoje zaangażowanie i gotowość do pomagania bezdomnym zwierzętom. Dołącz do nas i razem pomóżmy troszczyć się o te niesamowite stworzenia!