mail: kontakt@ocalonelapki.pl

Uratowane z bezdomności

Sześcioro szczeniąt wraz z dwiema matkami zostały uratowane z bezdomności.

Psy przebywały w pustostanach u niepełnosprawnego człowieka, poruszającego się na wózku inwalidzkim.

Szczenięta i ich matki były straszliwe zaniedbane, zjadały je żywcem pchły i glisty, których przez długi czas nie mogliśmy się pozbyć.

Kiedy wreszcie udało się przygotować całą psią rodzinkę do szczepień, byliśmy szczęśliwi, odtąd miało być już tylko lepiej, niestety nie było.

Po szczepieniach szczeniętom spadła całkowicie odporność, której przez szkody, jakie poczyniły w Ich organizmach pchły i inne pasożyty i tak nie miały, wtedy rozszalała się śmiertelna choroba Parwowiroza, która już w pierwszym dniu objawów zabiła najmniejszą i najsłabszą sunię.

Długo walczyliśmy o zdrowie i życie pozostałych zwierząt, każdy dzień był dla nas koszmarem, ogromną walką, przepełnioną łzami i strachem o każde życie, które zmagało się z tą śmiertelną chorobą.

Pozostałe szczenięta i ich matki wygrały walkę, żyją, jeden szczeniak jest już w nowym domku, ale ich wycieńczone chorobą ciałka, potrzebują teraz bardzo dużo wsparcia w formie dobrej jakości karmy, która zregeneruje to, co zniszczyły pasożyty i choroba.

Potrzebujemy także podkładów, które cały czas idą w oka mgnieniu, ponieważ nadal stosujemy się do środków ostrożności i długo jeszcze tak będzie.

Z całego serca prosimy o pomoc dla psiej rodzinki, o karmę i podkłady, za co będziemy niezmiernie wdzięczni. Dziękujemy.


Posted

in

by

Tags: